Шумоізоляція автомобіля. Небезпечні помилки

На перший погляд, здається, що шумоізоляція — це простий процес. А що складного? Потрібно лише розібрати салон, приклеїти матеріал і назад зібрати все. Обміркувавши всі нюанси, ви наважуєтеся самостійно все виконати. Це добре і навіть похвально, але враховуйте і можливі помилки:

Розрахунок часу. Весь процес займе кілька днів. Професіонали справляються швидше, оскільки мають потрібний досвід. Вам же доведеться робити все самостійно і не завжди все буде виходити з першого разу.

Подряпини. Використовуйте інструмент із пластику, він не залишить подряпин на поверхні під час розбору салону.

Поломки при демонтажі. Під час розбору дуже легко пошкодити кріпильні механізми. І замінити їх потім вже не можна. Тому робіть все акуратно, заздалегідь перегляньте хитрощі і нюанси розбору конкретно вашого авто.

Непідготовлена ​​поверхня. Вам обов’язково потрібно підготувати салон для установки матеріалів: приберіть пил, бруд, корозію, стару виброизоляцию.

Установка «не туди». Ви повинні заздалегідь визначитися, що і в яке місце ви будете встановлювати. Пам’ятайте, що вентиляційні отвори і ребра жорсткості заклеювати не можна.

Прикатка. Поклейка матеріалу — далеко не найважливіший етап. Особливо уважним треба бути під час накочення спеціальним валиком. Вам потрібно не допускати виникнення повітряних бульбашок.

Якщо врахувати ці факти, як слід вивчити всю інформацію, то шумоізоляція своїми руками буде вдалою. А отриманий досвід автовласникові ніколи не завадить.