Рекомендації по вибору шумоізоляції

Не завжди автомобілі відповідають нашим запитам на спокій і тишу, тому водії все частіше приходять до питання про правильний вибір шумоізоляції. Цей процес включає в себе ізоляцію салону від різних шумів, звуків і скрипів. Для досягнення цієї мети необхідно кілька матеріалів. Причому, для отримання повної безшумності авто, вам потрібно не тільки купити, але і правильно встановити.

Сьогодні авторинок пропонує такі типи матеріалів:

  • шумопоглинаючі;
  • віброізоляційні;
  • протискрипні;
  • рідкі для зовнішньої шумоізоляції.

Кожен з них виконує свою функцію: прибирає шум, вібрацію або скрип.

Шумопоглинаючі матеріали

До такої категорії відносять матеріали, які поглинають звукові хвилі з зовнішнього середовища. Таким чином, ваш салон ізольований від сторонніх звуків: ви насолоджуєтеся звучанням улюбленої музики або можете тихо спілкуватися зі своїм співрозмовником, не намагаючись перекричати шум.

У більшості випадків використовують такі шумопоглиначі:

Бітопласт — практичний варіант утеплювача, який також може використовуватися і для ізоляції від скрипу. Відрізняється високою якістю за рахунок своєї індивідуальної структури.

Віброізоляція автомобіля

Такі матеріали знижують рівень вібрацій, що виходить від пластикових і металевих покриттів. Головна їх відмінність полягає в в’язкопружності, яка притаманна всім моделям віброізоляції. Така властивість виходить за рахунок використання бітуму, або ж спіненого каучуку.

Один з найпопулярніших варіантів — Вібропласт, який відрізняється по своїй товщині. Його легко монтувати, а також він має один з найнижчих коефіцієнтів механічних втрат. Однак, його не рекомендується використовувати для металевих поверхонь.