Продаж майна боржників банків через офіційні майданчики ProZorro

У 2016 році спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Національним банком України, громадськими активістами та міжнародними донорами Пророзоро офіційно почав працювати та пришвидшуватися у цьому секторі. Сьогодні ця електронна аукціонна платформа дуже успішна, вона дешева та безпечна.

Нерухомість, дрібні приватизовані об’єкти (сюди входить не більше 250 мільйонів доларів), активи, такі як активи банків, що проваляться, продажі, державні та приватні корпорації фактично вигідно продають своє майно. Оренда землі, залізничні вагони, різні права тощо. За весь час роботи Української енергетичної біржі було проведено щонайменше 258 тисяч успішних аукціонів та аукціонів. Відвідали понад 13 000 зареєстрованих присутніх. Але за чотири роки безперервної роботи прибуток становив понад 24 мільярди Річні, а вартість майже всіх акцій біржі зросла вдесятеро. Судячи з цього, Prosoro – це досвідчена, перспективна та професійна платформа, яка зможе правильно проводити майбутні аукціони з продажу нерухомості.

Чесна торгівля активами боржників через Prozorro.Sales, найсучаснішу електронну платформу

Давно відомо, що в галузі банкрутства існує велика проблема з кількістю помилок та шахрайства. Великі компанії використовують цю сферу, щоб уникнути погашення боргів перед кредиторами. Такі афери коштують кредиторам і банкам сотні мільйонів доларів. Це пов’язано з тим, що ліквідація цих компаній відкладається на невизначений термін, але в той же час ті самі компанії продовжують працювати і отримують величезні прибутки. Крім того, вони часто можуть зустрічатися з ліквідаторами компаній, призначеними їхніми поточними та майбутніми інвесторами, що також є помилкою. Ці проблеми можна легко пропустити, а майно боржника продати через веб-сайт https://sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property , забезпечуючи безпеку усіх транзакцій, а прозорість гарантована.

Крім того, якщо новий користувач сайту або знайомий учасник аукціону має проблеми або проблеми, їх може легко вирішити Privoro, персональний менеджер у будь-який зручний для клієнта час.