Поради щодо вибору віброізоляції

Все більше вимог автомобілісти пред’являють до комфорту пересування. Зокрема, тиші, хорошого звучання музики і можливості розмовляти на підвищених тонах зі співрозмовником. Один із способів знизити рівень шумів — шумоізоляція, невід’ємною частиною якої є віброізоляція.

Отже, для позбавлення від шумів вам потрібна шумоізоляція, від вібрацій — віброізоляція, від скрипу — антискрипний матеріал. В комплексі ці матеріали здатні зробити ідеально тиху машину, в якій не буде чутний шум від сильної зливи або інші ознаки вуличного руху.

Як правило, такі матеріали мають вид пористого і волокнистого покриття, які з одного боку покриваються захисною плівкою. Такі конструкції повністю безпечні: не виділяють шкідливих речовин, токсичних запахів при впливі високих температур. Тому можуть використовуватися навіть в авто, де часто перевозяться діти або ж для водіїв-алергіків.

Важливі характеристики

Віброізоляційні матеріали для авто можуть оснащуватися звукопоглинальними властивостями: більшість покриттів працюють в діапазоні частот рівним 600-4000 Гц. Це означає, що вони можуть поглинати до 90% шуму, що надходять в машину з вулиці.

Перш ніж купити віброізоляцію, врахуйте наступні характеристики:

  • КЗП: коефіцієнт звукопоглинання. Звичайно ж, чим він вищий, тим ефективніше буде справлятися зі своїми завданнями покриття.
  • Товщина. Віддавайте перевагу товстим листам для віброізоляції підлоги або даху, в іншому враховуйте нюанси обшивки конкретно кожного елемента авто.
  • Наявність водовідштовхувальних властивостей. Оскільки такі конструкції мають довгий термін експлуатації і запобігають корозії кузова авто.

Щоб шумоізоляція дала максимальний ефект, до цього процесу потрібно підійти комплексно:

  • Двері. За рахунок того, що матеріал на таких елементах плоский, через двері потрапляє найбільше шумів. До того ж, така процедура допомагає поліпшити звучання акустики. Тут звертайте увагу на вагу матеріалу, який не повинен бути занадто високим, щоб уникнути прогинів у дверних отворах.