Оренда нерухомості на електронному майданчику УУБ

З 2017 року на Прозорро.Продажі організована оренда державної нерухомості. Проект став успішним, що доведено мільйонами зароблених гривень та сотнями успішно укладених угод, які поповнили державний бюджет. Вигідні умови, прозорість та ефективність торгів дозволяють розвивати дану сферу, підвищувати довіру до неї.

Переваги оренді нерухомості через УУБ

Наразі у багатьох державних організацій на балансі присутні приміщення, котрі не використовуються за призначенням. Проте компанії вимушені витрачати кошти на утримання такої нерухомості, наприклад, опалення, ремонтні роботи. Деякі незаконно здають в оренду.

Цю ситуацію вдалось виправити завдяки Прозорро.Продажі. Система зробила процес здачі в тимчасове користування держмайна  прозорим та ефективним. Завдяки передачі майна людям, яким воно потрібно, вдалося оптимізувати ресурси, зекономити та отримати додатковий прибуток.

Вільна оренда нерухомості з допомогою електронних майданчиків має ряд переваг:

  • стало простіше знайти орендатора;
  • не потрібно безліч раз відвідувати чиновників та збирати документацію;
  • відсутня корупція в відповідних органах влади та установах.

Зараз достатньо зайти на сайт www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/orenda-neruhomosti/ та ознайомитися з інформацією. Також можна зареєструватися на Українській Універсальній біржі. Актуальні аукціони дозволяють з легкістю знайти офіс, магазин, приміщення для власного кафе, салону краси та інших закладів. Оформити оренду через акредитовані майданчики стало максимально просто, комфортно та швидко. Завдяки спрощеній процедурі торгів можна привабити велику кількість приватних підприємців. Раніше вони використовували приватну власність, але тепер можуть орендувати державні приміщення за більш привабливими цінами. Це дозволило сформувати більш привабливу ціну на державну нерухомість.

Публічні продажі на УУБ

Кожен охочий може зареєструватися на електронній площадці та використовувати всі переваги електронних торгів. Українська Універсальна біржа має відповідну державну акредитацію. Після реєстрації учасник миттєво отримує доступ до актуальних лотів. Вартість кожного з них представлена ціною місячної оренди об’єкту. Також в оголошенні вказані строки, на які приміщення здається в тимчасове використання.