Автозапчасти из Польши

Для большинства украинских ценителей авто, предпочитающих покупать авто в другой стране, рано или поздно возникает потребность в покупке двигателя, шин, аккумулятора и других комплектующих. Стоимость на запасные детали для иномарок в Украине представлены в относительно дорогими вариантами, поэтому предлагаем заказать автозапчасти из Польши, которые доступны и вполне доступны. 

Читати далі

Як проходить процес продажу електроенергії в Україні

Ще в 2019 році було прийнято відповідний закон, відповідно до якого в Україні стартували продажі електроенергії. Процедура передбачає участь сторін у системі відкритих торгів – аукціонів. Від використання такої моделі виграють всі учасники. Держава підтримала таку ініціативу, оскільки вигода бюджету значна.

Читати далі

Оренда нерухомості на електронному майданчику УУБ

З 2017 року на Прозорро.Продажі організована оренда державної нерухомості. Проект став успішним, що доведено мільйонами зароблених гривень та сотнями успішно укладених угод, які поповнили державний бюджет. Вигідні умови, прозорість та ефективність торгів дозволяють розвивати дану сферу, підвищувати довіру до неї.

Читати далі

Електронні аукціони з продажу деревної продукції

На сьогоднішній день брати участь в аукціонах з прямого продажу необробленої деревної продукції учасники можуть, скориставшись системою ліцензованих віртуальних майданчиків, які безпосередньо підключені до загальної системи Прозорро.Продажі. Тепер же цей напрямок діяльності вважається найважливішим, оскільки держава виграє від розвитку лісового ринку.

Читати далі

Відкритий формат торгів комерційним майном

Відкриті торги комерційним майно можуть привернути увагу серйозної аудиторії підприємців. Тут у вас буде можливість долучитись до відкритих торгів майном, котре належить підприємцям різного рівня. При цьому, варто говорити про можливість проведення торгів між приватними підприємцями, що відрізняє цю категорію від інших напрямів торгів у цьому секторі. Тому вам варто уважно дослідити цю систему та зробити певні висновки стосовно оптимальних інструментів у цій категорії. Це дасть вам можливість покращити своє ставлення до системи торгів та відкрити більше якісних можливостей у цьому секторі ринку.

Читати далі

Продаж майна боржників банків через офіційні майданчики ProZorro

У 2016 році спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Національним банком України, громадськими активістами та міжнародними донорами Пророзоро офіційно почав працювати та пришвидшуватися у цьому секторі. Сьогодні ця електронна аукціонна платформа дуже успішна, вона дешева та безпечна.

Читати далі

Що треба знати про торги арештованим майном

Система торгів арештованим майном у тому вигляді, у якому вона є актуальною вже зараз, ніяк не може допомогти вам у вирішенні певних серйозних моментів. Саме тому вам варто долучитись до відповідних інструментів та поступово почати ними користуватись у своїй практиці. Мова йде про портал Прозорро та про ту систему, котра є доступною для вас саме тут.

Читати далі

Кваліфікована оцінка майна в Полтаві

Плануючи придбання нерухомості, наприклад, квартири чи будинку, обов’язково зв’яжіться зі спеціалістом, щоб отримати оцінку цього майна. Українська універсальна біржа має можливість надати вам експертів, які спеціалізуються на оцінці таких об’єктів нерухомості. Наш сервіс має великий досвід надання допомоги громадянам по всій Україні. Сьогодні ми говоримо про те, щоб отримати таку можливість для громадян столиці нашої країни.

Читати далі

Аукціон по лісу на майданчику Прозорро

Згідно з ухваленим рішенням Кабінетом Міністра України, з лютого 2020 року, всі без винятку аукціони з реалізації лісу повинні проходити на офіційному сайті електронної системи Прозорро.Продажі. У торгах беруть участь лоти з мінімальним об’ємом 150 куб. м. або вартістю від 200 000 гривень в грошовому еквіваленті. Ознайомитися з вичерпною інформацією можна з відповідної Постанови Кабінету Міністрів.

Читати далі

Сучасний формат торгів природним газом

Торги природним газом здатні принести вам досить цікаві результати, проте спершу варто оптимізувати вказаний сектор ринку, щоб ви могли винести із нього все необхідне. Як тільки ви почнете ставитись до торгів більш детально, то можна буде отримати певні додаткові перспективи, котрі приносять вам цікаві можливості у цьому секторі.

Читати далі