Аукціон по лісу на майданчику Прозорро

Згідно з ухваленим рішенням Кабінетом Міністра України, з лютого 2020 року, всі без винятку аукціони з реалізації лісу повинні проходити на офіційному сайті електронної системи Прозорро.Продажі. У торгах беруть участь лоти з мінімальним об’ємом 150 куб. м. або вартістю від 200 000 гривень в грошовому еквіваленті. Ознайомитися з вичерпною інформацією можна з відповідної Постанови Кабінету Міністрів.

Особливості проведення аукціону з реалізації лісу на сайті Прозорро.Продажі

У планах Уряду України формування по-справжньому прозорого і чесного ринку реалізації дерева. Це можливо виключно завдяки незалежним публічних торгів, які можуть бути ініційовані на акредитованих онлайн платформах. Серед численних платформ, які були підключені до системного модулю Прозорро.Продажі sale.ueex.com.ua, виділяється «Українська енергетична біржа», що займає тривалий час лідерські позиції по реалізації лісозаготівель. Кваліфікований персонал компанії володіє всіма необхідними навичками вміннями, необхідними для проведення торгів на максимально високому рівні.

Плідна співпраця з офіційним електронним модулем Прозорро.Продажі вже змогли високо оцінити менеджери Європейської Бізнес Асоціації. Це обумовлено тим, що публічні торги – простий і одночасно зручний варіант продажу або здачі в оренду численних активів. З моменту початку роботи біржі, виручка перевищила 24 млрд. Грн., При цьому сума стабільно збільшується, а зона роботи тільки розширюється.

Зверніть увагу, всього за кілька тижнів реалізації лісу на аукціоні офіційної біржі, дозволила заробити лісовим підприємствам понад 40 млн. Грн. В якості лідерів вже довгий час виступають:

  • Кам’янське;
  • Малиновське;
  • Маневицьке лісове господарство.

В цілому на аукціонах з реалізації лісу, які були ініційовані на офіційній майданчику біржі https://tender.uub.com.ua/company-02426097/, було розпродано понад 34 000 кубометрів необробленої деревини, причому з різних куточків України.

Поради фахівців в побудові планів на перемогу у відкритих аукціонах на сайті Прозорро.Продажі

Завдяки наявності правильного, структурованого опису лота, забезпечує максимальні шанси на перемогу. Наявність вичерпної інформації про продукцію, яка була виставлена ​​на реалізацію, гарантує залучення максимального числа потенційних клієнтів.

Крім того, надається можливість придбання відмінною прибутку за умови, що в складі лота присутній:

  • необроблена деревина найбільш популярною породи (хвої, модрини);
  • широкий асортимент пропозицій;
  • висока якість продукції.

Зверніть увагу, колоди рекомендується підбирати таким чином, щоб вони були максимально ідентичні по довжини і діаметру.

Якщо в планах є прийняття участі у відкритих аукціонах з реалізації лісу виключно в якості покупця, кваліфіковані менеджери офіційної електронної біржі готові надати вичерпну інформацію з усіх питань. Більш того, на каналі Youtube представлена ​​величезна кількість навчальних відеороликів, які надають істотну допомогу на етапі ознайомлення з ключовими принципами роботи на ресурсі.

Згідно правилами роботи з електронним ресурсом, що виникають питання можна задавати фахівцям служби підтримки:

  • по виділеним номером телефону гарячої лінії;
  • через електронну пошту;
  • за допомогою розумного Телеграм бота.

Офіційний ресурс біржі містить величезну кількість інформаційних статей, що дозволяють швидко вникнути в суть ведення відкритих торгів.